Beaglemaniacki semestr zimowy - start!

Dziś ruszyło kolejne wyzwanie spacerowe z beagle w tle.  Do wyzwania mogą dołączyć wszyscy opiekunowie czworonogów, bez względu na to jakiego mają psa. Bo mimo wielkiej miłości do psów rasy beagle, kochamy przecież wszystkie pieseły.


 photo by myszokrobizdjecia

Beaglemaniacki semestr zimowy to wyzwanie spacerowe dla beaglemaniaków oraz wszystkich innych psiolubów i ich czworonogów.

Rywalizacja, zabawa, a może motywacja? Bez względu na powód - beagle i inne pieski będą zachwycone każdym wspólnym kilometrem i minutą :)

Jak dołączyć do wyzwania?

Aby móc dołączyć do wyzwania trzeba mieć zainstalowaną w telefonie aplikację endomondo. W niezbędnej na potrzeby spacerów z psem wersji jest ona bezpłatna. Aplikacja jest do pobrania z Google Play i App Store, w zależności od używanego przez Was systemu (Android/iOS).

Kolejny krok to wyszukanie wyzwania. Najłatwiej kliknąć w ten link i dołączyć przez stronę www. Można także wyszukać rywalizację po nazwie (Beaglemaniacki semestr zimowy) i tak samo jak w pierwszym przypadku, po prostu kliknąć przycisk [ DOŁĄCZ ].

Dołączyłeś i co dalej?

Po dołączeniu do wyzwania należy jedynie pamiętać, aby włączać trening po wyjściu na spacer i wyłączać go po jego zakończeniu. (Niestety czasem bywa to trudne :p)

Ważne, aby trening był ustawiony na dyscyplinę, którą obejmuje wyzwanie. Beaglemaniacki semestr zimowy zliacza następujące dyscypliny:
  • Chodzenie, 
  • Canicross, 
  • Wędrowanie.
Trening po zakończeniu zlicza się do wyzwania automatycznie.

Uwaga! Wyzwanie posiada ograniczenia.
Minimalny dystans treningu: 1.50 km
Minimalny czas trwania treningu: 20m:00s

Oznacza to, że zliczy się tylko taki trening, który będzie spełniał oba te warunki. 

Coś jeszcze...

W swoich wyzwaniach proszę uczestników o udostępnianie zdjęć, czasu treningu i dystansu, aby zachować pełną transparentność. To tylko zabawa, ale nikt nie lubi być oszukiwany...

Kiedy kończy się rywalizacja?

Rywalizacja kończy się 31.01. 2018 roku o godzinie 23:59.

Miłego spacerowania Kochani!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dom wybuchł - beaglowa demolka

O beaglówkach z behawiorystką Joanną Hajdyła - Jarosz

Cztery kąty dla beagle'a - czyli o klatkach kennelowych

O beagle z... behawiorystką, współzałożycielką CONTACT DOGS